This page is hosted for free by zzz.com.ua, if you are owner of this page, you can remove this message and gain access to many additional features by upgrading your hosting to PRO or VIP for just 41.60 UAH.
Do you want to support owner of this site? Click here and donate to his account some amount, he will be able to use it to pay for any of our services, including removing this ad.


Історія полку:

У 1993 році, з метою забезпечення охорони громадського порядку та безпеки в місцях розташування Адміністрації Президента України, Верховної Ради України, Кабінету Міністрів України, місцях перебування і маршрутах слідування осіб, щодо яких здійснюється державна охорона та іноземних делегацій державного рівня при Головному управлінні було створено окремий батальйон міліції спеціального призначення, який в подальшому був реорганізований у полк міліції спеціального призначення. У 2012 році, у зв’язку з реорганізацією МВС України, на полк було покладено також функції з охорони територій та адміністративних будівель апарату Міністерства внутрішніх справ України. Після ліквідації Головного управління МВС України в місті Києві та утворення Головного управління Національної поліції у м. Києві було створено полк поліції особливого призначення № 2 Головного управління Національної поліції у м. Києві та наказом ГУНП у м. Києві від 17.03.2016 № 6 дск "Про організаційно-штатні зміни в ГУНП у місті Києві" оголошено його штат. Відповідно до Положення про полк поліції особливого призначення № 2 Головного управління Національної поліції у м. Києві, затвердженого наказом ГУНП у м. Києві від 12.07.2017 № 935 полк є самостійним підрозділом Головного управління Національної поліції у м. Києві.

Полк призначений:

- для забезпечення публічної безпеки і порядку на територіях прилеглих до адміністративних будівель Адміністрації Президента України, Верховної Ради України та Кабінету Міністрів України (в тому числі й під час проведення заходів за участі вищих посадових осіб держави, іноземних делегацій, масових заходів за участі великої кількості громадян);

- для організації та забезпечення охорони території та перепускного режиму на територіях адміністративних будівель апарату МВС України, відповідно до нормативних актів МВС України;

- для забезпечення публічної безпеки і порядку на вулицях, площах, в парках та інших публічних місцях, виявлення, запобігання і припинення кримінальних, а також адміністративних правопорушень, затримання осіб, які їх скоїли.

На даний час, згідно завдань покладених на підрозділ, працівники полку цілодобово забезпечують публічний порядок і безпеку та оперативно реагують на всі ускладнення оперативної обстановки на територіях прилеглих до будівель Адміністрації Президента України, Верховної Ради України, Будинку Уряду України, а також під час проведення масових заходів за участі громадян, інших акцій, які проводяться різноманітними політичними силами, організаціями, громадянами на вказаних територіях. Основна увага нарядів спрямована на профілактику і недопущення вчинення правопорушень, терористичних проявів біля органів державної влади, забезпечення нормальної роботи цих органів. Працівниками полку постійно проводиться робота з громадянами, в тому числі, які приймають участь у різних акціях, щодо недопущення ними порушень публічного порядку, що дає позитивні результати та відбивається на кількості вчинених правопорушень на території обслуговування. Також працівники полку належним чином забезпечують охорону території та перепускний режим до адміністративних будівель апарату МВС України.

Крім основних завдань працівники полку задіюються для забезпечення публічного порядку на інших об’єктах Національної поліції та Головного управління, а також під час проведення у місті культурних та спортивних масових заходів.


Переваги роботи в поліції

Професія "поліцейський" — особливо важлива, відповідальна і небезпечна сфера діяльності людини. Вся робота поліцейського заснована на федеральних, регіональних і районних законах.


Головні завдання поліцейського: забезпечення порядку у громадських місцях, зупинка та профілактика правопорушень, затримка правопорушників.


Співробітники поліції працюють із загальноосвітніми установами, проводять відкриті лекції та різні заходи. Головна мета — донести до підростаючого покоління всю важливість роботи співробітників поліції, тобто застерегти їх від неправильного вибору життєвого вчинення злочинів.


Історія професії

У всьому світі можна зустріти людей, представники яких називаються поліцейськими. Лише за часів Союзу Радянських Соціалістичних Республік (СРСР), а також донедавна на території Росії та України, ця професія носила назву «міліціонер».


Як тільки відбувається яке-небудь формування спільності людей, відразу ж з'являється необхідність у тих, хто буде стежити за дотриманням правопорядку. На початку двадцятого століття за цим стежили «жандарми» і «царська поліція», керувалися вони революційним командуванням і лише на початку листопада 1917 року був введений термін «міліція», символізує народне ополчення, яке було належним чином озброєне, і сприймалося простим народом, як щось дуже близьке до нього.


Спочатку це були звичайні загони добровольців, які складалися з селян і робітників, але до кінця 1918 було вирішено сформувати з цих дружин державний орган.


Плюси роботи в поліції
  • високий рівень заробітної плати
  • можливість кар'єрного росту
  • безкоштовне лікування в закладах МВС
  • можливість отримання вищої освіти у вищих навчальних закладах зі специфічними умовами навчання, які здійснюють підготовку поліцейських
  • безкоштовний проїзд у громадському транспорті
  • статус професії, що являє собою приклад для дітей
  • спілкування з великою кількістю людей
  • прекрасна фізична форма, дозволяє правильно реагувати на будь-яку ситуацію